Losgeraakt steigerdoek zorgt voor inzet brandweer aan Bredaseweg

22 feb , 6:04 112
_Steigerdoek
Jeroen Stuve | Stuve Fotografie

Een losgeslagen steigerdoek bij een appartementencomplex aan de Bredaseweg zorgde zaterdag voor een snelle inzet van de brandweer.

Steigerdoek losgeraakt

Aan de Bredaseweg in Oosterhout is de brandweer zaterrdag uitgerukt nadat een doek rondom een steiger was losgeraakt. Tegen de gevel van een appartementencomplex stond een steiger opgebouwd voor werkzaamheden. Door nog onbekende oorzaak liet het beschermdoek rondom de constructie los, waarna het gevaar bestond dat het over de straat zou waaien.

Opnieuw vastgelegd

De brandweer kwam ter plaatse met een tankautospuit en een hoogwerker om de situatie veilig te stellen. Met behulp van de hoogwerker werd het loshangende doek gecontroleerd verder losgemaakt en opnieuw vastgelegd. Daarmee werd voorkomen dat het doek door de wind meegevoerd zou worden en mogelijk gevaar zou opleveren voor voorbijgangers en verkeer op de Bredaseweg.

Geen schade gemeld

Voor zover bekend raakte niemand gewond. Ook is er geen schade gemeld aan voertuigen of het appartementencomplex. Tijdens de werkzaamheden van de brandweer was er korte tijd sprake van lichte verkeershinder in de omgeving. Hoe het doek precies heeft kunnen losraken, is niet bekend. Na het veiligstellen van de situatie kon de brandweer retour naar de kazerne.