
De politie heeft zondag de zoektocht naar de vermiste Gokdag (19) in Oosterhout tijdelijk stopgezet door het invallen van de duisternis. Maandag wordt verder gezocht.
In Oosterhout is zondagavond de grootschalige zoektocht naar de vermiste Gokdag (19) tijdelijk gepauzeerd omdat de duisternis het zoeken te moeilijk maakte. De jongeman wordt sinds vrijdagavond vermist nadat hij rond 23.00 uur zijn woning verliet. Ondanks intensief speurwerk ontbreekt nog altijd elk spoor, tot grote zorg van zijn familie.
De politie was zondag de hele dag op diverse plaatsen aanwezig om het gebied systematisch te doorzoeken. Daarbij kregen agenten ondersteuning vanuit het water: vanaf een boot werd een onderwaterdrone ingezet om het Wilhelminakanaal te inspecteren.
De oproep om uit te kijken naar de negentienjarige Oosterhouter blijft onverminderd van kracht, nu de zoektocht een nieuwe dag ingaat. Gokdag is 19 jaar, ongeveer 1.72 meter lang en heeft zwart haar. Hij droeg vermoedelijk een blauwe jas, een zwarte broek en hoge sneakers. Wie Gokdag heeft gezien of weet waar hij zich bevindt, wordt verzocht direct contact op te nemen met de politie via 0900-8844 of het tipformulier te gebruiken. Je kunt ook bellen met Meld Misdaad Anoniem op 0800-7000. Iedere tip kan helpen in de zoektocht.





