Zware knal bij woning Broekstraat zorgt voor onrust in Dorst

06 feb , 16:17 112
politie
Politie.nl

Een explosie bij een woning aan de Broekstraat heeft woensdagavond voor grote onrust gezorgd in Dorst. Buurtbewoners hoorden laat op de avond een harde knal.

Harde klap

Woensdagavond is Dorst opgeschrikt door een explosie bij een woning aan de Broekstraat. Tussen 23.00 en 23.30 uur werd een harde klap gehoord, die in de omgeving duidelijk merkbaar was. Omwonenden spreken van een flinke dreun die door de straat galmde en voor veel schrik zorgde. Bij de getroffen woning raakte onder meer een ruit beschadigd. Inmiddels is het raam afgedekt met een houten plaat. Niemand raakte bij de explosie gewond.

Politie-onderzoek

De politie bevestigt dat er een explosief is gebruikt en is een onderzoek gestart naar de toedracht. Over de achtergrond van het incident worden op dit moment nog geen mededelingen gedaan. In onze omgeving komen dit soort explosies de laatste tijd vaker voor. Zo is er in de Jan Luikenstraat in Oosterheide inmiddels cameratoezicht geplaatst nadat hier meerdere explosies plaatsvonden.