Afvalracer Marieke: "hardlopen afgezegd in een shaggie bui"

27 jan 2018, 6:01 Afvalrace
marieke1
Marieke van de Afvalrace

Sinds enkele maanden zijn de kandidaten van de Afvalrace Oosterhout gestart met hun programma. Zij gaan er in een half jaar onder leiding van een personal coach alles aan doen om fitter, gezonder en gelukkiger te worden. Op Oosterhout Nieuws schrijven zij in een wekelijkse blog hun ervaringen, hoogte- en dieptepunten, moeilijke momentjes en bereikte resultaten. Hieronder de nieuwe blog van Marieke.

Afval dip.....

Vorige week een klein beetje erbij. Deze week een klein beetje eraf. Grrrr. Ik wil natuurlijk wel mijn doel behalen in april dus gas er op!! Voorheen was deze “tegenslag” een reden om te gaan eten lekker een zak chips of wat ik dan ook maar kon vinden. Maar die tijd ligt achter me nu nog meer focus om mijn doel te bereiken. Ook het hardlopen lukte me deze week totaal niet. Afgelopen dinsdag (hardloopdag) was ik niet te genieten. Ik was zo shaggie. Nadat ik het hardlopen afgezegd had en me in geschreven had om bij Mandy een uurtje te gaan knallen luchtte me dat ontzettend op en heb ik die avond alles gegeven en heerlijk gesport. Maar John, dinsdag ben ik er weer!!!!

Gedragsverandering

Ik ben fit en in mijn hoofd is het opgeruimd de afvalrace is voor mij op precies het goede moment gekomen. De coach gesprekken met Eric (de ene keer langer dan de andere keer) zijn fijn en helpen me bij moeilijke momenten zoals bij het eten of keuzes die ik maak. Waar ik voor heen dagen met dingen kon blijven lopen kan ik dat veel beter relativeren ik los het op praat er over EN DOOR!!!!!



Steun van iedereen

De steun die ik krijg is echt enorm, in de winkel mensen die me aan spreken op school moeders die me steunen. Een super lieve oppas die kort geleden ook een mega strijd tegen de kilo’s geleverd heeft waarvan ik een groen sap pakket van heb gekregen. Ook op het werk wordt ik langs alle kanten gesteund. Zo heb ik laatst van mijn collega Jo een nieuwe broek gekregen maat 42 hahaha! Ik dacht 'Ja hoor, dat is heel lang geleden dat ik dat paste.' Maar hij past gewoon! Ook Jo is bezig om af te vallen en hoe fijn is het om elkaar te steunen door dik en dun.....Jo’tje, wij gaan strak en slank de zomer in hoppa!!!

14 dagen voor carnaval

Bijna carnaval, bijna het feest van het jaar. Dit jaar geen bier voor mij. Spa Rood wordt deze carnaval mijn grootste vriend. De afgelopen weken hebben we al een aantal voor feesten gehad zoals de Stroatparade in Dongen en de Kaaise Dweildag in Oosterhout. Dus mocht ik je tegen komen met carnaval dan drink ik er graag eentje met je, maar dan wel een spaatje. Wil jij je nu ook zo goed voelen, sport dan een keertje met me en vraag een gesprek aan. Doe wat je moet doen!!!

Tot volgende week!

Groetjes, Marieke

Marieke wordt begeleid door Eric de Jong van ENFORCE.
De Afvalrace Oosterhout wordt mede mogelijk gemaakt door een aantal
sportieve partners.
Volg ook de Afvalrace via Facebook en nieuwsbrief.