Op zondag 16 februari kun je genieten van het Nieuwjaarsconcert van de Frits Bayens Big Band (FBBB) om 15.00 uur in Theater de Bussel.
Onder leiding van de charismatische Vlaamse dirigent Lieven Cambré brengt de band een energiek programma vol jazzy klanken. Speciale gast deze middag is de talentvolle Bredase zangeres Stephanie Soffers, die samen met de band het publiek zal trakteren op nummers van grootheden als Natalie Cole en Quincy Jones. Verwacht een middag vol swing, soul en muzikale verrassingen die elke jazzliefhebber zal bekoren.
De FBBB, opgericht in 1975, heeft onder de bevlogen leiding van Frits Bayens een professionele reputatie opgebouwd. Met ervaren muzikanten die hun passie voor jazz delen, blijft de band vernieuwen en verrassen. Sinds september 2024 neemt Lieven Cambré het stokje over, wat het orkest een frisse impuls geeft.
Kaarten voor dit wervelende concert zijn verkrijgbaar voor 16 euro en kunnen eenvoudig besteld worden via DEZE LINK. Mis deze muzikale start van het jaar niet en verzeker jezelf van een plek in de zaal!