De gemeente vraagt jouw ideeën voor verbouwing sporthal Arkendonk

03 jun 2023, 6:33 Gemeente
sporthal arkendonk
Gemeente Oosterhout

De gemeente Oosterhout is van plan om sporthal Arkendonk te verbouwen en vraagt daarom wat jij zou willen vernieuwen aan de sporthal.

Sporthal Arkendonk

Sporthal Arkendonk is gebouwd in 1980 en wordt gebruikt voor het bewegingsonderwijs van scholen en sportactiviteiten van verenigingen. Het pand voldoet niet meer qua bouwkundige en installatietechnische eisen. Daarnaast is ook de uitstraling van het gebouw gedateerd. Daarom is er de vorige bestuursperiode onderzoek gedaan naar toekomstscenario’s voor de sporthal. De optie van vernieuwbouw kwam hierbij als beste naar voren.

Sloop van het zwembad

Naast de sporthal staat het voormalig zwembad Akendonk. Sinds de komst van Recreatieoord de Warande staat het voormalig zwembad leeg. In de vastgestelde visie op Arkendonk is de sloop van het zwembad opgenomen. Omdat het voormalig zwembad en de sporthal gebruikmaken van dezelfde installaties is verbouwing van de sporthal noodzakelijk. Hierdoor zal de sporthal los van het zwembad kunnen functioneren.

Jouw ideeën

Om ervoor te zorgen dat de vernieuwde sporthal de komende jaren haar belangrijke functie in de wijk goed kan vervullen én behouden, is de gemeente benieuwd naar jouw ideeën voor sporthal Arkendonk. Welke traditionele of toekomstige sporten zou je graag uitoefenen in de vernieuwde sporthal? En wat mag er volgens jou straks echt niet ontbreken in sporthal Arkendonk? Laat het ons weten! Je kunt nog en met 4 juni jouw idee delen via de onderstaande link.