Kaaiendonks Kampioenschap Stoelendans tegen eenzaamheid

23 feb , 6:44 Kaaiendonk
simpelfonen
't Simpelfonisch Orkestje

Op vrijdag 28 februari zijn er van 13.30 tot 16.00 uur diverse PRET-activiteiten bij Nieuwe Dag in de Pannehoef in Arendshof 2.

PRET-activiteiten

Trek je gekste outfit aan, zet je feestneus op en maak je klaar voor een middag vol plezier! Tijdens de aankomende PRET-activiteit kun je meedoen aan het Kaaiendonks Kampioenschap Stoelendans 2025 en strijden om de felbegeerde wisseltrofee. Een middag vol muziek, dans en gezelligheid, met een speciale muzikale bijdrage van ’t Simpelfonisch Orkestje. Kortom: het wordt gegarandeerd een DIK FEEST!

Samen tegen eenzaamheid

De PRET-activiteiten worden georganiseerd door Handwerkgroep Nieuwe Dag, een groep die zich inzet tegen eenzaamheid. Dit doen ze door geld in te zamelen via de verkoop van zelfgemaakt handwerk. De opbrengst gaat volledig naar de PRET-activiteiten, waarmee ze mensen samenbrengen voor gezellige en verbindende momenten. Tijdens deze feestmiddag is er ook een tafel met handgemaakte artikelen van Handwerkgroep Nieuwe Dag. Met een aankoop steun je direct de volgende PRET-activiteiten. Wil je liever op een andere manier bijdragen? Dat kan door een donatie te doen in de PRET-pot, die bij de bar staat.

Doe gratis mee!

Iedereen is welkom om gratis deel te nemen. Er is zelfs een lekker hapje inbegrepen! Drankjes zijn voor eigen rekening. Om goed voorbereid te zijn, vragen we je om je van tevoren aan te melden. Stuur een mailtje naar [email protected], zodat ze hier rekening mee kunnen houden met de inkopen voor de hapjes. Wie gaat er met de felbegeerde Stoelendans Trofee vandoor?