Week 49, 50 en 51 is het viaduct aan de Hoogstraat tussen Oosterhout en Oosteind afgesloten en wordt het verkeer omgeleid via de Ekelstraat, Bovensteweg, Burgemeester Elkhuizenlaan en Abdis van Thornstraat.
Fietsers kunnen rijden via de Heikantsestraat, Bremstraat, Wilhelminakanaal Noord, Tilburgseweg of via de Ekelstraat, Landbouwweg, Kamillepad, Vlierlaan, Windvaan, Veerseweg en Abdis van Thornstraat.
De weg is afgesloten omdat de verharding tussen de Leijsendwarsstraat en het viaduct aan de Hoogstraat wordt vervangen, zodat de weg en het fietspad weer comfortabel en veilig worden. Ook aan de Oosteindse kant van het viaduct wordt het eerste stuk fietspad opnieuw bestraat, zodat ook dit weer veilig is.