Op woensdag 19 maart keert Aron terug naar zijn muzikale roots tijdens Liever in de KluiZ dan ThuiZ in Theater de Bussel.
Na decennia waarin zijn carrière vele muzikale stijlen heeft omarmd, blijft de blues de basis. En die blues kent vele vormen. Die woensdagavond brengt Aron een eerbetoon aan de muziek van zijn grote inspiratiebronnen van de afgelopen 30 jaar. Daarnaast laat hij ook eigen composities horen. Hij doet dit niet alleen, maar met een indrukwekkende groep muzikanten om zich heen.
Arno Krijger, een bekende naam in De KluiZ, zal plaatsnemen achter de Hammond. Als een van de vooraanstaande organisten van Nederland heeft hij samengewerkt met grootheden als Nils Wogram, Billy Hart, Greg Osby en Florian Arbenz. Sven Happel (bassist, o.a. Wouter Hamel) en Marc Schenk (drummer, o.a. Lois Lane) vormen de ritmesectie. Dit duo is al jaren een vast onderdeel van Aron’s muzikale projecten, zoals Gare du Nord en Thank God It’s Donna!
Met twee Oosterhouters in de band en twee van er net buiten, bereidt het speciaal voor deze avond samengestelde viertal zich voor op een vriendschappelijke thuiswedstrijd die geen verliezers kent. Mis deze unieke avond niet! Kaarten kosten 17.50 per stuk en zijn verkrijgbaar via DEZE LINK.