Morgen, zondag 12 februari, is het voor de tweede keer Baby, dreumes en peuterzwemfestijn in De Warande. Er is ook de gelegenheid voor het behalen van verschillende dierendiploma’s (kikker-, zeester-, eendje-, zeepaard-, krokodil- en dolfijndiploma). Voor Baby en peuterzwemmen hoef je je niet in te schrijven.
Je vrij voelen in het water is enorm belangrijk want kinderen die vrij in het water bewegen, kunnen later meer ontspannen leren zwemmen. Daarbij heeft bewegen in het water een positieve invloed op de ontwikkeling van de motoriek en de coördinatie van een kindje. Omdat je er daarom niet vroeg genoeg mee kunt beginnen leren we:
Baby’s vanaf twee a drie maanden met oefeningen, liedjes en spelletjes vertrouwd te worden met het water. Lopende dreumessen en slimme peuters ontwikkelen natuurlijk heel anders en hebben daarom ook andere stimulans en uitdaging nodig. Om deze reden zijn de nieuwe baby, dreumes en peuter zwemlessen beter naar leeftijd en ontwikkelingsniveau ingedeeld.
09:00 – 09:30 uur baby zwemmen doelgroepenbad
09:30 – 10:00 uur dreumes zwemmen doelgroepenbad
10:00 – 10:30 uur peuter zwemmen doelgroepenbad
Onder begeleiding van een zweminstructeur kun je van half 10 tot half 11 lekker spetteren en spelen. Voor het baby en peuter zwemfestijn betaal je € 7,00 voor twee ouders & een baby/dreumes/peuter. Broertje en/of zusje zijn ook welkom. Zij betalen € 1,50 entree. (let op: de reguliere 10-badenkaart is niet geldig voor dit evenement.