
Longpunt Breda en omgeving is een maandelijkse ontmoetingsplek voor longpatiënten en hun mantelzorgers. De volgende bijeenkomst is op woensdagmiddag 18 oktober 2017. Het thema is: Toekomstperspectief van longziekten. Wat zijn de ontwikkelingen, een middag verzorgt door een longarts.
Als longpatiënt heb je veel aan je arts of de verpleegkundige. Maar wat je van andere patiënten hoort, is minstens zo waardevol. Je leert van andermans ervaring. Dat kan bij Longpunt Breda en omgeving, de maandelijks wisselende ontmoetingsplek voor longpatiënten en hun mantelzorgers.
De bijeenkomst vindt plaats op woensdagmiddag 18 oktober 2017 Zorgcentrum De Wijngaerd Cyclaamstraat 2a 4921 JC Made. De zaal is open vanaf 13.45 uur. Deelname aan de bijeenkomst is gratis, je hoeft geen lid te zijn van het Longfonds om hier bij aanwezig te kunnen zijn. Er is voldoende ruimte voor eigen inbreng. wel wordt verzocht om geen geurtjes te gebruiken.
Longpunt Breda e.o. is een initiatief van het Longfonds (voorheen Astma Fonds) in samenwerking met het Amphia Ziekenhuis, de Zorggroep regio Oosterhout & omstreken (Zorroo) en Thebe Thuiszorg West-Brabant, Revant.