
Sinds 18 weken zijn de drie kandidaten van de Afvalrace Oosterhout gestart met hun programma. Zij gaan er in het komende half jaar onder leiding van een personal coach alles aan doen om fitter, gezonder en gelukkiger te worden. Op oosterhout.nieuws.nl schrijven zij in een wekelijkse blog hun ervaringen, hoogte- en dieptepunten, moeilijke momentjes en bereikte resultaten. Hieronder de 18e blog van Chris.
Elk brood is het tragische verhaal van graan dat geen bier mocht worden
Alaaaaaaaaaaaaffffffffffff blog lezers!
Wat een week heb ik weer achter de rug pfffff en wat een challence ik heb deze week ongeveer 2 a 3 uur per dag gesport om mijn doel te bereiken. Er waren dagen bij dat ik bijna 4ooo calorieën heb verbrand. Ohhhhh wat een zware week was het. Ik vind zelf dat ik steeds meer moet doen om de kilo’s kwijt te raken. Ik moet wel zeggen dat er steeds meer spieren zichtbaar worden. Wat ik wel merk dat mijn gezicht steeds smaller word en dat mijn buikomvang steeds kleiner word. Dit merk ik omdat ik steeds een extra gaatje in mijn riem moet maken. Ik zit ook lekker in het ritme van sporten en voeding. Deze week voor het eerst weer flink spierpijn gehad. Ook heb ik deze week niet hardgelopen ivm mij knie. De belasting deze week op mijn lichaam was enorm ik ben er elke dag/avond vol in gegaan en ben tot het maximale gegaan. Ik heb momenteel ook geen kleding meer die me goed past alles is veel te groot aan het worden. Dit geeft mij een enorme kick. Ik weet niet of ik de challence van volgende week ga halen want weet niet waar ik nu nog de tijd vandaan moet halen als ik nu nog een half uur of uur extra moet trainen. Maar we gaan het zien.
Deze week ook de verjaardag van schoonvader gevierd deze was natuurlijk geheel anders dan we gewent waren zoals jullie weten heeft hij een hersenbloeding gehad maar hij heeft deze week ook nog een hartaanval gehad. Ik hoop dat hij er bij kan zijn op 1 april dit zou ik erg vinden.
Deze week ook gehoord dat ik geopereerd moet gaan worden aan mijn kaak. Nadat ik klaar was met het gesprek en het onderzoek bij de kaakchirurgie leek het net of ik een paar uur had getraind zo had ik lopen zweten. Want ik vind de tandarts al erg laat staan de kaakchirurg. De operatie gaat ergens in april plaatsvinden. Pijn is momenteel erg aanwezig maar het belet me niet om gewoon te functioneren zowel op mijn werk als bij de afvalrace.
Afgelopen maandag nog lekker gezwommen bij fysiotherapie de warande. Het was een pittige training . die dag ook nog een uur gefietst en ook nog een uur kracht gedaan. Deze week was het echt werken trainen en slapen ook merk ik dat mijn lichaam deze week aan het tegensputteren was en dat ik voor mij gevoel maximaal ben gegaan deze week.
Nu even wat anders heeft iedereen weer zin in carnaval. Nu mijn carnaval vier ik in het ziekenhuis ik mag lekker werken deze dagen . dus laten we afspreken dat ik niemand van jullie daar tegen kom ,of je moet op bezoek komen maar zeker niet als patiënt. Het maakt het wel lekker makkelijk ivm de afvalrace omdat ik totaal geen carnaval kan vieren. Al moet ik zeggen dat ik toch geen alcohol drink.
Via deze weg wil ik iedereen een fijn carnaval wensen. en laten we afspreken don`t drink and drive.
Ik spreek jullie allemaal volgende week weer. En niet vergeten 1 april het gala van de afvalrace. Je kan je nog steeds opgeven. Bij [email protected]
Half bezopen is een gebrek aan doorzettingsvermogen.