
Zoekt u een leuke roman, kinderboeken, kookboeken, informatieboeken. Kom zaterdag 6 mei heerlijk snuffelen in de Vredeskerk!
En heeft u nog iets nodig voor uw tuin of zoekt u een leuk moederdagcadeau dan kunt u terecht bij de voorjaarsmarkt in de Beuk. Prachtige fairtrade produkten, beeldjes, glaswerk, oorbellen, schaaltjes, enz. Tomaten direct van de kweker, perkgoed, geraniums, margrieten en mooie plantenhangers in allerlei kleuren. Ook voor een lunch of kop koffie of thee kunt u er terecht. De deuren aan de Rulstraat in het centrum van Oosterhout staan open van 10.00 uur tot 15.00 uur!
Deze boekenmarkt en voorjaarsmarkt wordt georganiseerd door de Zending/Werelddiaconaat-en Ontwikkelingssamenwerkingsgroep(ZWO) van de Protestantse gemeente Oosterhout ten behoeve van hun project in Bangladesh “versterk de kerk”. De christenen hebben het moeilijk in een islamitisch land. De organisatie Isae-Church steunt jonge christenen die vroeger moslim waren en helpt bij het opbouwen en vormen van eigen gemeenten en geloofsvormen. Deze nieuwe gemeenten passen bij de cultuur en tradities van deze christenen.