Bezoekers kunnen genieten van workshops, muziek, kunst, lekkernijen en optredens.
Cultuurdag
Op zondag 7 juni organiseert Stichting Prisma in De Pannehoef aan de Wilhelminalaan een speciale dag in het teken van ontmoeting, cultuur en verbinding. Tussen 12.00 en 18.00 uur vindt daar een Cultuurdag plaats met een gevarieerd programma voor jong en oud. Bezoekers kunnen kennismaken met verschillende culturele tradities en creatieve activiteiten. Op het programma staan onder meer workshops, Ebru-kunst (de traditionele marmerkunst), muziek en diverse culinaire specialiteiten uit verschillende keukens. Ook zijn er verschillende kraampjes aanwezig.
Draaiende Derwisjen
Een bijzonder onderdeel van de middag is het optreden van de Draaiende Derwisjen om 17.00 uur. Tijdens deze traditionele dans maken bezoekers kennis met een eeuwenoude vorm van bezinning en spiritualiteit. Daarnaast zorgt een dj gedurende de dag voor muzikale ondersteuning en een gezellige sfeer. Motorturk07 is tussen 15.30 en 16.30 uur aanwezig. Verder is MotorCandy vertegenwoordigd met een stand waar halal snoep verkrijgbaar is.
Ontmoeting, beleving en verbinding
De organisatie omschrijft de Cultuurdag als een dag waarop ontmoeting, beleving en verbinding centraal staan. Bezoekers kunnen genieten van culturele optredens, creatieve workshops, traditionele Ebru-kunst, diverse lekkernijen uit verschillende keukens en sfeervolle muziek. Ook zijn er verschillende stands aanwezig en kunnen bezoekers kennismaken met uiteenlopende culturele achtergronden. De toegang is gratis en iedereen is van harte welkom om tussen 12.00 en 18.00 uur een kijkje te komen nemen bij De Pannehoef aan de Wilhelminalaan 57 in Oosterhout.
- Volg Oosterhout Nieuws ook op Facebook
- Download de gratis Nieuws.NL App in de de Apple App Store of Google Play
- Adverteren op Oosterhout Nieuws