
De Gerarduskalender, verkrijgbaar in Antoniushuis ‘De Vinder’, vindt ook dit jaar gretig aftrek. De kalender is een aantrekkelijk geschenk om met de komende Sinterklaas en kerstdagen cadeau te geven aan familieleden, vrienden of kennissen.

De ontvanger heeft er elke dag van het jaar plezier van want de Gerarduskalender is een dagscheurkalender. Op de voorkant staat elke dag een spreuk, de feestdag en de zon- en maanstanden. Op de achterkant van elke bladzijde staan taalgrappen, puzzels, bezinning of nuttige informatie.
De prijs voor de kalender bedraagt € 6,75. Het bijbehorende schild is gratis en aan beide zijden bedrukt. Er is ook een standaardje te koop zodat men de kalender op een bureau of nachtkastje kan zetten. Dit standaardje kan men elk jaar weer gebruiken en kost € 3,40.
Te koop in: Antoniushuis ‘De Vinder’, Sint Vincentiusstraat 113 A, Oosterhout. Openingstijden: maandag t/m vrijdag van 9.00 – 12.00 uur en van 13.30 – 16.00 uur behalve maandag- en woensdagmiddag. Bent u moeilijk ter been, neem dan telefonisch contact op met Thea van der Zanden 0162 – 459 167. De kalender wordt dan bij u thuis bezorgd. Graag zo veel mogelijk gepast betalen.