Eindelijk bioscoop voor Oosterhout

28 mrt 2014, 7:13Nieuws
e51jrm0z5ag7hvzlu22s81tsq drive inn bios
De langgekoesterde wens van vele Oosterhouters zal komende zaterdag dan eindelijk uitkomen. Niet ver van de plaats waar ooit een echt bioscoopcomplex moet komen te staan, zal JCI Oosterhout een Open Lucht Bioscoop wegzetten op het terrein van verkeersschool Willem Verboon. De echte filmliefhebber kan dan dus vanuit zijn eigen auto genieten van een topfilm! De opbrengsten gaan naar Stichting Leergeld. Entree per auto is 10 euro voor de kindervoorstelling en 25 euro voor de avondfilm. Kaarten zijn te koop bij Vishandel Pooye en Willemsen Sport.
Na het succes van vorig jaar organiseert JCI Oosterhout dit unieke evenement op het terrein van Verkeersschool Willem Verboon (Damweg 51, Oosterhout). Vorig jaar werd het evenement op het laatste moment van lokatie gewijzigd omdat het bioscoopterrein naar de chemische fabriek van ELD lag. Inmiddels is het terrein aan de Damweg de plaats waar ruim 100 wagens kunnen staan.

Kinderfilm The Croods
’s Middags gaan de deuren om 16.15 uur open en om 17.00 uur start de Nederlandstalige animatiefilm The Croods. Kaarten kosten €10,- per auto (max. 4 pers.). Na afloop wordt iedereen verzocht het terrein te verlaten zodat het kan worden schoongemaakt voor de avondfilm.
Avondfilm Argo
De avondfilm is ‘Argo’. Vanaf 18.45 uur gaan de deuren weer open en om 20.00 uur starten we deze spannende actiefilm. Kaarten kosten €25,- per auto (max. 4 pers.). Na afloop van de film ben je welkom op de afterparty. Een DJ zal ervoor zorgend dat iedereen een dansje kan wagen!
">w918Eh3fij0
Hapjes, drankjes, het complete gevoel!
De hele dag zijn er op het terrein allerlei hapjes en drankjes verkrijgbaar. En ook de friettent ontbreekt niet. Kaarten zijn ook te koop aan de deur (maar op = op), bij Vishandel Pooye (Markt 1) en Willemsen Sport (Van Duivenvoordestraat 1A).
loading

Loading articles...

Loading