Energiespektakel op 29 mei in de Kruidenbuurt

25 mei 2017, 6:20Nieuws
one groen
ONE
Oosterhout Nieuwe Energie (ONE) organiseert maandagavond 29 mei het ‘Energiespektakel’. De kans om kennis te maken met de vrijwilligers achter coöperatie ONE en samen ‘groen’ te doen. Proef de groene hapjes en maak een afspraak met de energieambassadeur.

Energiespektakel

Op het grasveld in de Vlierlaan pakt ONE op 29 mei tussen 19.00 en 21.00 uur uit. Voor de eerste veertig bezoekers staat een groene goodiebag klaar. Groene hapjes en drankjes zorgen voor Brabantse gezelligheid. Ook zijn de ONE energieambassadeurs aanwezig. Deze energieambassadeurs zijn opgeleide vrijwilligers die veel weten over de mogelijkheden en ontwikkelingen van energie besparen en opwekken. Deze ambassadeurs helpen je op weg om de juiste keus te maken om jouw woning of omgeving te verduurzamen. Jouw duurzame wens staat voorop. Mis deze kans in jouw wijk niet om kennis te maken met ONE. Woon je in een andere buurt van Oosterhout? Ook dan bent je van harte welkom. Oosterhout Nieuwe Energie is er voor iedereen in onze gemeente die wil verduurzamen.

Kruidenbuurt

Het Energiespektakel in de Kruidenbuurt is de kroon op de activiteiten die ONE de afgelopen twee maanden in de Kruidenbuurt in het leven riep. Zo konden buurtbewoners in groene brievenbussen die op verschillende plaatsen in de wijk stonden, alle ideeën kwijt over duurzaamheid. Ook was informatie voorhanden over het opwekken en besparen van energie in mini-bibliotheken op wisselende locaties in de Kruidenbuurt.

Ideële coöperatie

Oosterhout Nieuwe Energie (ONE) is een ideële coöperatie die het gebruik van duurzame energievormen in Oosterhout stimuleert. Zij komt voort uit de daadkracht van vrijwillig betrokken ondernemers en inwoners van Oosterhout, die zich geheel belangeloos inzetten.
loading

Loading articles...

Loading