
Ook voor de komende jaren heeft de gemeente Oosterhout geen ‘excellente’ scholen in het primaire, voortgezet of speciaal onderwijs.
Op de maandag gepubliceerde lijst van het ministerie van Onderwijs staan in de regio maar 2 scholen. Het Visio College in Breda is een Excellente School in de categorie 'Speciaal Onderwijs' en 'Speciaal Voortgezet Onderwijs'. Ook Scholengemeenschap De Overlaat in Waalwijk mag zich Excellente School noemen, maar dan in de categorie 'Voortgezet Onderwijs'. De scholen met het predicaat ‘excellent’ worden geprezen omdat ze goed onderwijs bieden en zich met een specifiek profiel onderscheiden van andere. Scholen mogen zich na de toekenning 3 jaar lang ‘excellent’ noemen.
In januari kregen al 55 scholen en schoolsoorten het predicaat excellent. Vanwege de coronacrisis waren dat toen de eerste uitreikingen in 2 jaar tijd. Het aantal excellente scholen is volgens een woordvoerder van de inspectie de afgelopen jaren redelijk gelijk gebleven. Kijk voor de volledige lijst van 'Excellente Scholen' op de onderstaande link.