
Op vrijdag 31 oktober maken deelnemers aan de Halloween speurtochten in Winkelcentrum Arkendonk kans op een JBL Karaokeset of Nintendo Switch!
Net als eerdere jaren zal er ook dit jaar in Winkelcentrum Arkendonk een Halloween Speurtocht worden georganiseerd. Mark, een van de bestuursleden van de winkeliersvereniging en eigenaar van Vishandel van Reenen: "Dit jaar heeft de winkeliersvereniging weer een gezellige halloween speurtocht georganiseerd. En we hebben de hulp ingeschakeld van acteurs van 't Zoldertejater om het allemaal nog wat griezeliger te maken!"
Net als vorig jaar zijn er ook dit jaar weer twee hele gave hoofdprijzen te winnen. Mark: "Voor de kinderen van 4 t/m 7 jaar hebben de deelnemende winkeliers weer stickers met spookjes op de ruiten geplakt. De kinderen kunnen deze tellen en op een antwoordformulier opschrijven. Zij maken daarmee kans op een JBL Karaokeset. Voor kinderen van 8 t/m 12 jaar jaar is de opdracht iets moeilijker. Zij moeten op zoek naar de letters bij de spookjes en daarmee een woord vormen. Deze groep maakt kans op een splinternieuwe Nintendo Switch!"
Hoe doe je mee? Mark legt het uit: "Vrijdagavond 31 oktober kan iedereen tussen 4 en 12 jaar tussen 17.30 en 19.20 uur mee doen aan een van de spannende speurtochten. Bij de kraam op het plein voor het activiteitencentrum kan iedereen een deelnamekaart ophalen. Lever de ingevulde kaart uiterlijk 19.20 uur weer in bij diezelfde kraam om kans te maken op een prijs. Om 19.30 uur worden de winnaars bekendgemaakt. Zij moeten zich binnen 60 seconden melden, anders gaat de prijs aan hun neus voorbij. En wanneer wij twijfelen over de leeftijd kunnen we vragen om een legitimatiebewijs, want alleen deelnemers in de juiste leeftijdscategorie mogen meedoen. Deelnemen aan de speurtochten is wel helemaal gratis!"





