
De Kerstfair Light in De Beuk heeft een indrukwekkend bedrag opgeleverd voor Poppy’s, centrum voor leven met en na kanker in Oosterhout.
Op zaterdag 13 december vond in De Beuk de Kerstfair Light plaats. Deze sfeervolle kerstmarkt werd georganiseerd door de Protestantse Gemeente en had één duidelijk doel: de volledige opbrengst bestemmen voor Poppy’s, centrum voor leven met en na kanker. In de ochtend brachten coördinator Femke Wieme en vrijwilliger Henny Agterberg namens Poppy’s een bezoek aan de fair. Na een gastvrije ontvangst kregen zij de ruimte om bezoekers te informeren over het werk en de betekenis van het centrum. Tijdens een ronde over de markt ontstonden mooie gesprekken en werd uiteraard ook zelf nog een kerststukje aangeschaft.
Aan het einde van de middag keerden Femke Wieme en bestuurslid Ellen Korse terug naar De Beuk voor het moment waar iedereen naar uitkeek: de bekendmaking van de opbrengst. Terwijl de penningmeester de laatste munten telde, liep de spanning op. De verrassing was groot toen het eindbedrag werd onthuld. De Kerstfair Light bracht maar liefst 1.600 euro op voor Poppy’s.
Poppy’s organiseert activiteiten op het gebied van informatie, ontmoeting, ontspanning, beweging, creativiteit en ondersteuning. Daarbij staat het perspectief centraal van wat mensen allemaal nog wél kunnen, tijdens en na kanker. Het centrum is gevestigd aan de Mathildastraat 69 in Oosterhout en is toegankelijk voor mensen uit de gehele Amer- en Dongestreek. Poppy’s is een zelfstandige ANBI-stichting en aangesloten bij brancheorganisatie IPSO. Het centrum ontvangt geen overheidssubsidie en is volledig afhankelijk van steun van bedrijven, organisaties, fondsen en particulieren. De opbrengst van initiatieven zoals de Kerstfair Light is dan ook van grote waarde voor het voortbestaan van het centrum.

