Kermisweerbericht woensdag: Zon en sluierwolken

20 aug , 6:37 Nieuws
Vrijdag kermis202527
Oosterhout Nieuws

Ook de laatste dag van de Oosterhoutse kermis wordt een zonnige dag met het weercijfer 8. Ook tijdens het afsluitende vuurwerk blijft het droog.

Zon en sluierwolken

Woensdagochtend is het overwegend bewolkt, maar in de middag breekt de zon door en ontstaat een mix van stapel- en sluierwolken, meldt Weeronline. De temperatuur loopt op tot zo’n 24 graden, wat lokaal voor zomerse warmte zorgt. Vanavond trekken de wolken weg en volgt een heldere nacht waarin het afkoelt tot 9 graden.

Programma

Ook vandaag bruist de kermis weer vanaf 13.00 uur! Tussen 14.00 en 16.00 uur zorgen de spectaculaire Reuzenvoetballers voor vermaak tussen de attracties. Van 20.00 tot 0.00 uur barst in de Klappeijstraat nog één keer het feest los en om 22.15 uur wordt de lucht verlicht met een spetterende vuurwerkshow. De kermis is geopend tot middernacht, dus grijp je kans om volop te genieten van de laatste kermisdag!