
De kortingsactie voor de aanschaf van een seizoensabonnement voor Recreatieoord De Warande is verlengd!
De speciale zomeractie was oorspronkelijk geldig tot en met afgelopen weekend, maar is inmiddels verlengd tot en met 28 mei, zodat je de hele zomer nóg voordelig kunt zwemmen! Je betaalt tot en met 28 mei voor een seizoenabonnement (individueel) € 64,- (in plaats van € 67,50) en voor een seizoenabonnement (gezin) betaal je € 218,50 (in plaats van € 230,-).
Van mei tot en met augustus is het recreatiepark van De Warande de plek voor een dagje uit voor jong en oud! Het is een unieke locatie met uitgestrekte ligweides waar je heerlijk kunt ontspannen, spelen en genieten in een groene en bosrijke omgeving.
Het half diepe zwembad beschikt natuurlijk over een waterglijbaan van maar liefst 64 meter lang met daarnaast een bubbelbank en een stroomversnelling. Gaat dit allemaal een beetje te hard? Ga dan lekker spelen en spetteren op het ‘spetter eiland’ in het ondiepe zwembad. Voor de allerkleinsten is er een veilige, omheinde speelomgeving met een peuterbad en een speeltuin.
Je kunt niet alleen zwemmen in De Warande maar er zijn rondom het zwembad genoeg andere leuke activiteiten. Wat dacht je van een potje basketballen of voetballen in de voetbal/basketbal kooi en op het panna voetbalveld? Op zoek naar het Franse vakantiegevoel? Gooi een balletje op één van de Jeu de Boules banen en geniet ondertussen van de zon. Hou je meer van een actief dagje uit? Meld je dan aan voor één van de spannende outdoor-activiteiten. En natuurlijk kun op De Warande terecht voor een lekker drankje, broodje, friet, snack of ijsje.