Het Hemaplein in winkelcentrum Arendshof verandert op zaterdag 4 juli in een creatieve ontmoetingsplek voor kinderen.
Krielkip
Tijdens KrielKip, de jeugdeditie van Kunst in Park, kunnen jonge deelnemers gratis kennismaken met verschillende vormen van kunst en creativiteit. Het thema van dit jaar is ‘Voel je vrij’. Kinderen worden uitgenodigd om te ontdekken, te experimenteren en hun eigen ideeën vorm te geven. Onder begeleiding van kunstenaars en creatieve docenten van H19 kunnen zij deelnemen aan uiteenlopende workshops en activiteiten.
Kunst en cultuur
Zo kunnen kinderen tekenen, schilderen, boetseren en deelnemen aan een dansworkshop. Tijdens de middag maken zij onder meer kleurrijke schilderijen en mensfiguurtjes van klei. Ook krijgen zij handige tekentips en kunnen zij hun creativiteit kwijt in verschillende kunstvormen. Ervaring is daarbij niet nodig; plezier en nieuwsgierigheid staan voorop. KrielKip is bedoeld voor kinderen vanaf 7 jaar en biedt volgens de organisatie een laagdrempelige manier om kennis te maken met kunst en cultuur. De activiteit wordt georganiseerd door Stichting Vonck, bekend van Kunst in Park, in samenwerking met H19 en Het Fijne van Oosterhout.
Kunst in Park (KiP)
De kunstwerken die tijdens de middag worden gemaakt, krijgen later een bijzondere plek. Ze worden eerst tentoongesteld in winkelcentrum Arendshof en zijn daarna ook te bewonderen tijdens Kunst in Park op zondag 30 augustus. Ook tijdens dat evenement zijn er speciale activiteiten voor kinderen. KrielKip vindt plaats op zaterdag 4 juli van 13.00 tot 16.00 uur op het Hemaplein in Arendshof. Deelname is gratis. Meer informatie is te vinden via
Kunst in Park.
- Volg Oosterhout Nieuws ook op Facebook
- Download de gratis Nieuws.NL App in de de Apple App Store of Google Play
- Adverteren op Oosterhout Nieuws