
Vandaag is het feest in de boekhandel! Deze dag is namelijk uitgeroepen tot Bookstore Day. Boekhandel Het Verboden Rijk aan de Arendstraat 32 maakt daar weer een feest van!
Een feestelijke dag die wordt gevierd met exclusieve uitgaven zoals Akte van verlating van Levi Weemoedt (eenmalige exclusieve Bookstore Day uitgave) en Schwantje’s Fijne Vleeschwaren van A.F.Th. van der Heijden (exclusieve uitgave niet eerder in boekvorm verschenen). En met grote aantallen dagdeals, boeken die alleen tijdens Bookstore Day met hoge korting worden aangeboden. Bijvoorbeeld: Onno Blom’s biografie van Jan Wolkers (van € 41,95 voor € 25,00) en de luxe editie van De Zijderoutes van Peter Frankopan (van € 49,99 voor € 25,00).
De internationaal doorgebroken schrijver Thomas Olde Heuvelt is op Bookstore Day 2019 te gast bij Boekhandel Het Verboden Rijk. Tussen 13.30 en 14.30 uur kun je langskomen voor een meet & greet. Thomas studeerde Amerikanistiek en Amerikaanse literatuur aan de Radboud Universiteit en debuteerde met zijn horrorroman De onvoorziene in 2002. In 2005 werd hij opgemerkt door de Nederlandse uitgever van Stephen King, George R.R. Martin en Dan Brown en hij brak internationaal door. De horrorthriller HEX die in 2013 uitkwam werd eerst in Amerika een bestseller om vervolgens in Nederland en bijna dertig andere landen maandenlang in de bestseller lijsten te staan. Warner Bros werkt aan een pilot voor een TV-serie. Stephen King: “HEX, by Thomas Olde Heuvelt: A wicked witch holds an upstate New York town prisoner. This is totally, brilliantly original.”
In Nederland ontving Thomas al tweemaal de Harland Award en in Amerika won hij als eerste Nederlander ooit de prestigieuze Hugo Award. Zes jaar lang schreef Thomas aan zijn nieuwe thriller en op 7 mei 2019 verscheen Echo, om direct te openenen op de twintigste plaats in de bestseller 60. Bij Libris staat het boek al op de 4e plaats in de spannende boeken top 10. Echo is een beklemmende thriller over obsessie, bezetenheid en de onverwoestbare kracht van de natuur. Je kunt Tho,as al kennen van onder andere de Elf Fantasy Fair, een van de grootste magische evenementen van Europa waar hij zijn boeken signeert. De Oosterhouters lijken fan te zijn, want van HEX gingen al meer dan 285 exemplaren over de toonbank! Vandaag is dat boek te koop voor slechts € 5,00!