Buitenbad De Warande in Oosterhout krijgt mogelijk nieuwe waterattracties, waaronder een extra glijbaan en speeltoestellen.
Waterattracties
Het college van burgemeester en wethouders van Oosterhout heeft besloten te investeren in het buitenbad van Recreatieoord De Warande. Het besluit is nog wel afhankelijk van goedkeuring door de gemeenteraad. De plannen bestaan uit de aanschaf van een extra waterglijbaan, de vervanging van de speelelementen in het Bloemenbad en de plaatsing van een nieuw waterelement in het peuterbad.
Uitstraling De Warande
Met deze wijzigingen wil het college het recreatiebad aantrekkelijker maken voor kinderen van verschillende leeftijden. Volgens de gemeente draagt de investering ook bij aan de recreatieve en toeristische uitstraling van De Warande. Een deel van de kosten wordt betaald vanuit het Toeristisch Fonds. Met de nieuwe attracties hoopt de gemeente dat het buitenbad aantrekkelijk blijft voor zowel inwoners als bezoekers uit de regio.
- Volg Oosterhout Nieuws ook op Facebook
- Download de gratis Nieuws.NL App in de de Apple App Store of Google Play
- Adverteren op Oosterhout Nieuws