Ontdekkingstocht langs Brabantse architectuur met Robert Guinée

16 okt , 6:04 Nieuws
_Bouvigne
ReneeWrites by Wikimedia
Kasteel Bouvigne in Breda

Van abdij tot fabriekspand: restauratie-architect Robert Guinée neemt bezoekers mee op een verrassende reis door de Brabantse bouwkunst.

Architectuur in Brabant

Oude kloosters, moderne stadsvilla’s en alles daartussen: tijdens de lezing Architectuur in Brabant neemt restauratie-architect Robert Guinée het publiek mee op een boeiende ontdekkingsreis door de bouwkunst van onze provincie. Met een scherp oog voor detail en een flinke dosis enthousiasme toont Guinée hoe bijzonder Brabantse gebouwen zijn, juist door hun diversiteit. De presentatie zit vol foto’s, grappige details, technische weetjes en persoonlijke anekdotes die het onderwerp tot leven brengen.

Rijk en veelzijdig

De lezing biedt inspiratie voor iedereen met interesse in geschiedenis, cultuur en architectuur. Bezoekers ontdekken hoe rijk en veelzijdig de Brabantse bouwkunst is, van eeuwenoude abdijen tot hedendaagse ontwerpen die het gezicht van de provincie bepalen. De bijeenkomst vindt plaats op donderdag 16 oktober in De Pannehoef aan de Wilhelminalaan 57-59 en start om 14.00 uur. Aanmelden kan vooraf via deze link.