Oosterhout loopt warm voor het goede doel tijdens Santa Run 2025

12 nov , 6:24 Nieuws
santarun goed
Stephanie Bekker | Rotary

Op 13 december kleurt Oosterhout rood tijdens de 11e Rotary Santa Run. Honderden kerstmannen lopen door het centrum voor lokale goede doelen.

Rotary Santa Run

Op 13 december verandert het centrum van Oosterhout opnieuw in een zee van rode kerstpakken tijdens de 11e editie van de Rotary Santa Run. Deze inmiddels vaste kersttraditie brengt jong en oud samen om al wandelend of hardlopend geld op te halen voor lokale goede doelen. De Santa Run Oosterhout draait niet alleen om gezelligheid, maar vooral om samen iets betekenen voor de gemeenschap. Deelnemers kunnen bij inschrijving zelf kiezen welk goed doel ze willen steunen.

Goede doelen

Dit jaar gaat de opbrengst naar Musicalvereniging Con Brio, Inloophuis Poppy’s, Wensboom Oosterhout, Senioren Collectief Oosterhout, Zoldertejater en het Mgr. Frencken College, dat een inloophuis voor alleenstaande moeders ondersteunt. Iedereen kan meedoen, of je nu loopt, wandelt of huppelt. Het gaat niet om snelheid, maar om saamhorigheid, plezier en het goede doel. Voor 12 euro ontvang je een kerstmanpak en startnummer. De pakken zijn dit jaar voor de helft gemaakt van gerecycled materiaal en worden na afloop ingezameld voor hergebruik. Een duurzame kerstgedachte in actie.

Programma

De winterse Markt vormt het bruisende hart van het evenement. Hier start de Santa Run met een gezamenlijke warming-up om 15.45 uur, gevolgd door het officiële startschot om 16.00 uur. Rond 16.45 uur worden de medailles, prijzen en donatiecheques uitgereikt. De route van circa drie kilometer voert door het sfeervolle centrum, langs de kerstverlichte straten en de IJsmarkt vol muziek, warme chocolademelk en winterse gezelligheid. Tickets zijn verkrijgbaar via www.oosterhout.rotarysantarun.nl