Run in Progress, durf jij de uitdaging aan?

02 mei 2015, 11:13 Nieuws
edj
EDJ Sports Entertrainment

De deelnemers van het nieuwe programma Run in Progress gaan de uitdaging met zichzelf aan. Ze waren niet allemaal even Fit en waren op zoek naar de juiste motivatie om hun doel te bereiken. Dit vonden ze in het nieuwste hardloopprogramma Run in Progress. Op 9 mei gaan ze voor de eerste serieuze testace: De Kaaienloop

Run in Progress is een personal trainingsprogramma, waarbij je naast de gezamenlijke training ook begeleiding en coaching krijgt. Naast het verbeteren van je looptechniek zal je tevens gaan werken aan een betere houding, sterkere core en buikspieren. Inmiddels een stuk fitter, een aantal kg lichter en volop gemotiveerd gaan ze er binnenkort helemaal voor.

De deelnemers tijdens de kaaienloop.

Trainers Eric de Jong en Ruud looijmans gaan samen met de 7 deelnemers elk kwartaal een uitdaging aan. Deze eerste editie gaan ze deelnemen aan de Kaaienloop in Oosterhout op 9 mei. Voor sommige hun eerste wedstrijd, andere gaan voor verbetering van hun eigen snelste tijd. 5 of 10 km wordt de uitdaging voor Marloes, Maarten, Liesbeth, Willem, Kaithleigh, Patrick en Babette. Remco en Henk kunnen er deze dag helaas niet bijzijn. De afgelopen 3 maanden zijn ze op Sportpark de Contreie intensief in training geweest, maar ook thuis werd gewerkt aan hun persoonlijke trainingsschema. We gaan 9 mei zien of het ze allemaal gaat lukken. Wij willen de deelnemers langs deze weg alvast veel succes wensen met hun uitdaging.

Wil jij de volgende keer ook met ons de uitdaging aan? Mail dan naar [email protected]