Senia organiseert eenmalige pop-up leesclub

16 mrt , 6:35 Nieuws
senia
Huber Windhorst / Senia

Op dinsdagavond 15 april 2025 organiseert VASTWEL in samenwerking met Senia een eenmalige pop-up leesclub in St. Catharinadal.

Senia pop-up leesclub

De deelnemers komen samen om het boek "Het moois dat we delen" van Ish Ait Hamou te bespreken, onder begeleiding van Hubèr Windhorst. Aan de hand van de vooraf toegezonden Senia leeswijzer wordt het verhaal van twee mensen die elkaar op onverwachte wijze vinden, besproken. Het boek stelt belangrijke vragen over de noodzaak om met anderen samen te leven en de kwetsbaarheid die daarbij komt kijken.

Het boek

“Het moois dat we delen” is een stille, benauwende, maar tegelijk hoopvolle roman die de lezer uitdaagt om na te denken over de waarde van geduld, nuance en medemenselijkheid. Het verhaal gaat dieper in op thema's zoals migratie, racisme en de noodzaak van verbinding, vooral in tijden van maatschappelijke verdeeldheid. Ait Hamou laat zien hoe de ultieme kwetsbaarheid die ontstaat bij een verbinding met een ander, kan leiden tot begrip en verandering in onze kijk op de wereld.

Aangrijpend verhaal

De pop-up leesclub biedt niet alleen de gelegenheid om dit aangrijpende verhaal te bespreken, maar ook om als gemeenschap met elkaar in gesprek te gaan over deze relevante maatschappelijke thema’s. De locatie in St. Catharinadal zorgt voor een rustige en inspirerende setting, die uitnodigt tot diepgaande gesprekken en reflecties. Geïnteresseerden kunnen mailen met [email protected] om zich op te geven en voor meer informatie.