Steun het Parkfeest: word Festifan of sponsor

27 mrt 2014, 8:29Nieuws
zandkasteel surea1
Sinds de oprichting van Stichting Parkfeest zijn er veel verenigingen en stichtingen die een bijdrage hebben gekregen uit de opbrengsten van het Parkfeest. De grootste en bekendste waar het ooit allemaal mee begon, is natuurlijk de Mienushal. Dat is de hal waar de carnavalswagens worden gebouwd en waar het Parkfeest ooit voor werd opgericht met de slogan “zonder Mienushal geen carnaval”. Maar naast de Mienushal konden nog veel meer stichtingen en verenigingen rekenen op een cheque van Stichting Parkfeest. In totaal is er ruim 400.000 euro uitgekeerd aan goede doelen. Van een keyboard voor de Refreintjes.nl waarmee ze in bejaardentehuizen kunnen optreden tot een bijdrage in de realisatie van het clubhuis van de jeu de boulesclub in Oosteind.
Ook dit jaar wil Stichting Parkfeest weer cheques gaan uitkeren aan Oosterhoutse maatschappelijke en culturele goede doelen. Daar kun jij aan meewerken! Allereerst kun je natuurlijk ervoor zorgen dat je kaarten koopt voor het Parkfeest op zaterdag 14 juni 1014. De voorverkoop is op 13 april vanaf 11.00 uur bij Pondok Makan Yati aan de Heuvel, het voormalige Stadscafe, waar in het verleden altijd de voorverkoop werd gehouden. Het belooft een gezellige feestavond te worden met optredens van Ziggy Smack, Rondje Doe Maar en de allerbeste tribute band ter wereld: Killer Queen. Een kaart kost slechts 10 euro en tijdens de voorverkoop zelfs maar 7,50 euro!
Maar je kunt meer doen! Je kunt namelijk ook Festifan worden van het Parkfeest. Daarmee laat je zien dat je het feest niet verloren wilt laten gaan en het een warm hart toedraagt. Voor slechts 12,50 euro mag je jezelf Festifan noemen in 2014 en draag jij ook je steentje bij. Uiteraard word je als Festifan nog eens extra in de watten gelegd. De Festifans hebben een speciale ingang bij het Parkfeest, je hoeft dus nooit lang te wachten om binnen te komen. Als Festifan krijg je een speciaal polsbandje, dat ook meteen geldt als “plas-partout” waarmee je de hele avond gratis gebruik kunt maken van de toiletten. Daarnaast kunnen Festifans ook na de voorverkoop hun kaarten voor 7,50 blijven aanschaffen, met een maximum van 10 kaarten. En alsof dat allemaal nog niet genoeg is kun je de kaarten zelfs gratis bij jou thuis laten afleveren! Opgeven als Festifan is helemaal niet moeilijk. Surf naar de website van het Parkfeest en klik op de button Festifan of ga direct naar parkfeest.nl/festifans.
Heb je een bedrijf en interesse om het Parkfeest te sponsoren? Stuur dan een mail naar [email protected] en ontvang geheel vrijblijvend een overzicht van de mogelijkheden om het Parkfeest financieel bij te staan en de voordelen die je als sponsor ontvangt.
foto: parkfeest.nl
loading

Loading articles...

Loading