In De Bunthoef komt elke twee weken een studiekring samen om actuele thema’s te bespreken. De groep zoekt nieuwe deelnemers die graag meedenken.
Studiekring
In Oosterhout is een kleine maar betrokken studiekring op zoek naar nieuwe deelnemers. De groep bestaat momenteel uit acht leden en komt eens per twee weken op maandagmiddag samen in activiteitencentrum De Bunthoef om met elkaar in gesprek te gaan over uiteenlopende onderwerpen. Tijdens de bijeenkomsten staat telkens een vooraf gekozen thema centraal. Dat kan gaan over maatschappelijke ontwikkelingen, geschiedenis, cultuur of andere onderwerpen die de deelnemers interessant vinden. Daarnaast is er ook ruimte om stil te staan bij de actualiteit en nieuws dat op dat moment speelt.
Informele sfeer
Het doel van de studiekring is niet om elkaar te overtuigen, maar juist om verschillende meningen en inzichten met elkaar te delen. De deelnemers gaan met elkaar in gesprek, luisteren naar elkaars argumenten en toetsen hun eigen standpunten aan die van anderen. Dat zorgt vaak voor verrassende en inspirerende gesprekken. De bijeenkomsten vinden plaats in een informele en open sfeer. Iedereen krijgt de ruimte om zijn of haar mening te geven, vragen te stellen of een ander perspectief te delen. Juist die uitwisseling van ideeën maakt de studiekring voor veel deelnemers waardevol.
Sluit je aan!
De groep wil graag iets groeien en mikt op een omvang van ongeveer tien tot twaalf deelnemers. Daardoor blijft de kring overzichtelijk en krijgt iedereen voldoende ruimte om actief mee te doen aan de gesprekken. Nieuwe belangstellenden zijn daarom van harte welkom. Mensen die het leuk vinden om met anderen van gedachten te wisselen, hun blik te verbreden en samen onderwerpen te verkennen, kunnen zich aansluiten bij de studiekring. Wie meer informatie wil of een keer wil aansluiten, kan contact opnemen met Geert van der Pas. Dat kan via e-mail op
[email protected] of telefonisch via 0162-427511.