Vijftigers vieren samen Abrahamdag én de jaartallendag in Leuven

06 mei , 6:14Nieuws
leuven2023
Joop Hensen
Mannen van '73 in Leuven
Oosterhoutse mannen uit 1976 kunnen dit jaar samen hun vijftigste verjaardag vieren tijdens Abrahamdag én de jaartallendag in Leuven.

Abrahamdag

Wie in 1976 is geboren, bereikt dit jaar een bijzondere mijlpaal. Vijftig worden doe je maar één keer en in Oosterhout wordt daar ook dit jaar weer uitgebreid bij stilgestaan tijdens de Abrahamdag op zaterdag 3 oktober. Alle Abrahammen uit Oosterhout en omgeving zijn van harte welkom om deze dag samen met leeftijdsgenoten te vieren. De Abrahamdag in Oosterhout is inmiddels een bekende traditie. Het is een dag waarop ontmoeting, herkenning en gezelligheid centraal staan. Voor iedereen die 50 jaar wordt of dat dit jaar al is geworden, is het een mooie kans om samen met andere generatiegenoten terug te kijken, bij te praten en vooral het leven te vieren. Aanmelden voor de Abrahamdag kan via www.abrahamdag.com.

Jaartallendag Leuven

Maar er staat nog meer op het programma. Op zondag 13 september gaat een groep Oosterhouters naar Leuven voor de jaarlijkse jaartallendag. Deze Belgische traditie staat bekend als een feestelijke, bourgondische dag waarop mensen uit hetzelfde geboortejaar samenkomen. Ook vanuit Oosterhout reizen ieder jaar deelnemers mee. Veel oud-deelnemers keren zelfs jaarlijks terug naar Leuven om de sfeer opnieuw te beleven.

Informatie-avond

Om belangstellenden alvast mee te nemen in de plannen, wordt op dinsdag 26 mei een informatie-avond gehouden bij Hotel/Café ’t Zonneke aan de Zandheuvel 11 in Oosterhout. De bijeenkomst begint om 20.00 uur. Tijdens deze avond wordt het programma van de jaartallendag in Leuven toegelicht. Ook wordt besproken hoe het vervoer van en naar Leuven wordt geregeld. Daarnaast is er ruimte voor vragen over de Abrahamdag in Oosterhout op 3 oktober. Wie naar de informatieavond wil komen, wordt gevraagd zich vooraf even aan te melden via [email protected]
loading

Loading articles...

Loading