
Zaterdag 29 maart wordt er na de successen van de vorige edities in Oosteind wederom een garage / kofferbak verkoop gehouden waar alle inwoners van Oosteind aan mee kunnen doen. De verkopen zullen plaatsvinden tussen 09.30 en 16.00 uur.
Het is de bedoeling dat de inwoners aan huis hun overbodige spullen aan de man gaan brengen. Eventueel kan men ook aansluiten in het centrum om spulletjes te verkopen ( Dan wel zelf een tafel meenemen) , bij Provincialeweg no 80 komen ook enkele inwoners van Oosterhout met hun kraampjes te staan. Ook het Oosteindje zal die dag geopend zijn.
Het betreft een particulier initiatief zonder zakelijke bijbedoelingen en wij hopen dat het een succes wordt en dat zoveel mogelijk mensen mee gaan doen. Heel Oosteind kan meedoen; De Provinciale weg , Maalderijstraat, Looierijstraat, Brouwerijstraat en de Groenendijk.
De organisatie vraagt wel of deelnemers kunnen doorgeven dat ze meedoen. Opgeven bij Lian Oomen, tel 0162 – 452550 of Adrie Polder 0162 426545. Data voor de volgende verkopen: 3 mei, 31 mei , 28 juni, 26 juli en 16 augustus.