Senna de Nooyer beste Nederlander in veldrit Wolphaartsdijk

24 okt , 6:14 Sport
_DJR
Floris van Miert | JEGG-SKIL-DJR

Afgelopen zondag crosten de jeugdrenners van de Oosterhoutse wielervereniging JEGG-SKIL-DJR er stevig op los in de WBVC veldrit in Wolphaartsdijk.

Senna de Nooyer

In de internationaal sterk bezette categorie 11-12 jaar wist Senna de Nooyer stand te houden tussen de vooral Belgische concurrenten. Hij finishte als 6e achter de Belgische crossspecialisten en was daarmee de beste Nederlander in de rangschikking.

Morris, Ravy en Mels

In de categorie 7-8 jaar debuteerde Morris van Miert in het veldrijden en moest in het achterveld starten. Maar Morris reed een sterke inhaalrace en pakte ook de zesde plaats in de rangschikking. Ravi de Nooyer startte op de eerste rij en reed ondanks druk van achteruit naar een nette 8e plaats. Mels van Mook had een goede start, reed een solorace en won met een jump op de streep de sprint om plek 10.

Zes kleppers

In categorie 9-10 jaar was JEGG-SKIL-DJR met 6 kleppers goed vertegenwoordigt met kans op een eventueel podium. Echter Faas van Mook kreeg na een lastige start ook nog te maken met kettingproblemen zodat een toptiennotering er nog net inzat. Hij zag zijn inspanningen beloont met een 9e plaats. Ook Sam van Miert worstelde met een kettingprobleem waardoor hij ondanks zijn sterk gereden wedstrijd net buiten top tien viel. Hij zag zich beloond met een 11e plaats. Sjoerd Seeuws reed een mooie inhaalrace en werd 18e. Max van Berlo kwam als 19e over de streep. Ethan Janssen vond het zwaar maar leuk en eindigde als 22e. Willem Commissaris verloor tijd op de helling maar gaf niet op en werd 42e.