TSC heeft zondag een overtuigende 2-0 overwinning geboekt op SC Gastel. Het verslag is geschreven door Henk Jansen.
Onder leiding van coach Ruud van der Rijt speelde TSC een uitstekende wedstrijd. Al in de 25e minuut brak Joury den Boogert de ban na een fraaie assist van Ryan Snoeren: 1-0. Slechts enkele minuten later verdubbelde Jordy Buys met een subtiele afronding de voorsprong naar 2-0.
Ondanks het dominante spel en een hoekschopverhouding van 12-2 in het voordeel van TSC, bleef de score beperkt. De ploeg wilde tot in de zestien blijven combineren en miste soms wat scherpte in de afronding. Sylvain de Been, een van de uitblinkers, kwam nog dichtbij een doelpunt, maar stuitte oog in oog met de doelman. Ook de lat, de keeper en verdedigers van SC Gastel voorkwamen een grotere uitslag.
TSC zag opnieuw twee jonge talenten hun debuut maken. De 16-jarige David Israël en de 19-jarige Kemy van Soest speelden beiden een sterke wedstrijd en lieten zien dat de jeugdopleiding van TSC springlevend is. Doorstromen naar het eerste elftal blijft een droom voor veel jonge spelers, en met deze lichting lijkt dat doel haalbaar.
Met concurrenten Gilze en Cluzona op slechts twee punten achterstand blijft de druk op TSC hoog. Komende week wacht een belangrijke derby tegen Rijen op sportpark Vijf Eiken. Ook daar zijn de drie punten cruciaal om de koppositie in eigen handen te houden.