Blog 25 van Natasja: "Erg zenuwachtig voor vrijdag!"

29 mrt 2016, 14:31 Nieuws
natasja
Natasja van de Afvalrace

Sinds 25 weken zijn de drie kandidaten van de Afvalrace Oosterhout gestart met hun programma. Komende vrijdag 1 april is de Grote Finale. Een half jaar lang zijn onze drie helden onder leiding van een personal coach bezig geweest om fitter, gezonder en gelukkiger te worden. Op oosterhout.nieuws.nl schrijven zij in een wekelijkse blog hun ervaringen, hoogte- en dieptepunten, moeilijke momentjes en bereikte resultaten. Hieronder de 25e blog van Natasja.

Hallo lieve bloglezers,

Afgelopen week had ik de verkeerde blog ingestuurd, toen ik dit las heb ik meteen de juiste blog ingestuurd, helaas is dit niet meer gecorrigeerd. De titel met een blessure naar de finale klopt gelukkig niet. Ik moet wel zeggen, dat ik de afgelopen jaren nog nooit zoveel geblesseerd ben geweest, dan het afgelopen halve jaar. Wat loop je toch makkelijk een blessure op wanneer je moe bent van het sporten.

De laatste week van de Afvalrace en ik moet zeggen ik ben best zenuwachtig voor as vrijdag. Naast dat ik niet weet wie er allemaal gaan komen, weet ik ook niet wat er op de planning staat voor vrijdag. Iets waar ik helemaal niet tegenkan, want ik wil me altijd goed voor kunnen bereiden en heb graag de touwtjes in handen. Nu moet ik me overgeven aan wat komen gaat. Het enige wat ik weet is dat ik vrijdag bij slecht weer met een paraplu op de markt in Oosterhout afgezet moet worden en met veel goede zin. Alleen van de tijd die aangegeven staat in de brief wordt ik al zenuwachtig, dit omdat ik van te voren eerst met mijn man naar het ziekenhuis moet en ik het niet weet of ik de tijd ga halen. Dan nog welke kleding zal ik aan doen, ik heb besloten maar iets makkelijks en voor de avond iets klaar te leggen. Wat dan later gebracht kan worden. Verder heb ik afgelopen donderdag de laatste fitheidsscan gehad, ik ben net zo benieuwd naar de resultaten als jullie, want Jois heeft me namelijk nog helemaal niets verteld. Nu ik de zenuwen met jullie gedeeld heb ga ik nog terug naar mijn blog van vorige week.

Deze week heb ik weer heerlijk een aantal bootcamp trainingen en een personaltraining gevolgd. Ik heb goed m’n best gedaan, want ik heb zelfs wat spierpijn er aan overgehouden.

In mijn blog van rond 22-2 gaf ik aan een doel te hebben. Op 19-3 wilde ik lichter wegen dan mijn partner, dat zou voor het eerst zijn in 10 jaar. En ik kan zeggen…. Het is bijna gelukt, op 600 gram na. Dat is even balen. De weegschaal heeft een paar weekjes stil gestaan, maar daalt weer licht. Hopelijk kom ik nog wel onder de 80 kg grens voor volgende week vrijdag.

Volgende week sluiten we dan dit geweldige traject af. We.. ja beste lezer, ook jij bent uitgenodigd. Zoals in eerdere blogs al aangegeven is iedereen van harte welkom. Opgeven kan nog steeds via [email protected] . De deuren zullen om 19.30 uur openen en het programma start tussen 20.15 – 20.30 uur.

Ik moet zeggen dat ik best zenuwachtig ben voor wat er komen gaat. Ik ben niet zo goed in verassingen, maar ik weet echt niets van het programma. En.. dat vind ik echt verschrikkelijk. Het wordt een vast een geweldige, maar ook ongemakkelijke avond. Ik sta namelijk met zoiets graag in het publiek

Op 3-4 staat dan alweer de volgende bootcamp training gepland en gaan we gewoon door met trainen. Wie ook zin heeft om te gaan bootcampen, maak dan gebruik van onderstaande aanbieding, deze kan je nog tot 31-3 boeken via www.gezondannonu.nl

  • 10 rittenkaart bootcampen, 10 weken geldig voor € 55,-
  • 3 maanden onbeperkt bootcampen voor € 85,-
  • 4 maanden onbeperkt bootcampen voor € 95,-
  • Personal training voor 3 maanden 1 keer per week voor € 140,-

Groetjes,

Natasja