Geen Oosterhouts Sportgala in 2015

31 dec 2014, 8:26 Nieuws
sportgala 715x408
archief oosterhout.nieuws.nl

De Stichting Sportgala heeft de moeilijke beslissing genomen om het Sportgala, wat normaliter eind maart 2015 gehouden zou worden, niet door te laten gaan. De belangrijkste reden hiervoor is, dat de financiële basis om een dergelijk evenement representatief te kunnen organiseren niet breed genoeg is. Daarnaast is de bezetting van het bestuur gekrompen tot drie personen en door de verbouwing van de Bussel ontbreken ook de benodigde facilitaire mogelijkheden. Problemen alom dus!! Tijdens een gesprek wat het Stichtingsbestuur had met de gemeente met betrekking tot het niet doorgaan van het Sportgala 2014, heeft de gemeente expliciet aangegeven, de organisatie daarvan niet over te nemen. Ook niet in een kleinschalige setting.

Rond deze tijd wordt door de Nominatiecommissie aan alle verenigingen de nominatieformulieren toegezonden om hun kampioenen te nomineren! Aangezien het Sportgala niet doorgaat, is door de gemeente aan de Nominatiecommissie het verzoek gedaan aan de Nominatiecommissie om de procedure voor 2014 NIET in werking te zetten. Het voornemen van het bestuur van de Stichting Sportgala is om het Sportgala 2015, te houden in 2016, wel door te laten gaan. De hierboven genoemde problemen zullen dan echter wel opgelost dienen te zijn. Het Stichtingsbestuur is dan ook druk doende om kandidaten voor een functie in het bestuur te werven en heeft al gesprekken gevoerd met enkele kandidaten. Tot een definitieve toezegging van deze kandidaten is het echter niet gekomen.

Draagt u de Oosterhoutse sporters een warm hart toe en wilt u mee helpen om het Sportgala 2015 te organiseren, meldt u dan aan bij de secretaris Hans Janssen via: [email protected].