
Het is hard gegaan nadat vorig jaar tijdens de Samenloop voor Hoop door voorzitter Rene van Ommeren werd verteld dat er in de Amerstreek een inloophuis gaat komen voor mensen die geraakt worden door kanker. Er is een flinke groep aan de slag om ervoor te zorgen dat er niet alleen activiteiten plaatsvinden, maar dat er ook een fysiek huis gaat komen. Vol trots maken wij u de naam bekend van het inloophuis dat er hopelijk voor het einde van het jaar gaat komen. De naam wordt:
Morgen maakt oosterhout.nieuws.nl ook het nieuwe logo bekend en leggen we uit waar de naam Poppy's voor staat en vandaan komt. De komende weken zal worden gewerkt aan de naamsbekendheid en zal de website worden omgebouwd van Inloophuis Oosterhout naar Inloophuis Poppy's. Aan het einde van het jaar wil Poppy's Inloophuis haar deuren gaan openen. Wat de exacte locatie gaat worden is op dit moment nog niet bekend. Want voordat het zover is, zijn er al veel vrijwilligers aan de slag. De vrijwilligers van Poppy's zijn op dit moment bezig met 3 belangrijke zaken:
Commissie Promotie, Marketing en Fondsenwerving
Allereerst is er een commissie aan het zorgen door naamsbekendheid en het binnenhalen van geld. Want zonder geld kan er geen echt inloophuis worden geopend. Deze commissie zou nog een goede tekstschrijver kunnen gebruiken. Ben jij de creatieve schrijver die Poppy's zoekt? Kijk onderaan dit bericht!
Commissie Vrijwilligers
Bij Inloophuis Poppy's wordt gewerkt met vrijwilligers. En er zijn er veel nodig om het huis draaiende te krijgen en te houden! Maar denk niet alleen aan mensen die koffie gaan schenken en de cursussen mee gaan begeleiden. Er is ook behoefte aan handige klusseniers, die bijvoorbeeld straks een lamp kunnen ophangen of een kapotte vaatwasser kunnen maken. Ben jij die vrijwilliger die Poppy's zoekt? Kijk onderaan dit bericht!
Commissie Activiteiten
Bij Inloophuis Poppy's worden straks zeer uiteenlopende bijeenkomsten georganiseerd. Van een cursus yoga tot een workshop pottenbakken, en van een cursus DJ draaien tot aan een lezing over testamenten. Er wordt georganiseerd voor alle doelgroepen, van jong tot oud. Momenteel worden er al regelmatig inloop ochtenden en wandelingen georganiseerd. Ben jij die organisator die Poppy's zoekt? Kijk onderaan dit bericht!
Wil jij je aanmelden als vrijwilliger, sponsor of donateur? Graag!
Zoals je kunt zien is er een behoefte aan een breed scala aan vrijwilligers. Op alle fronten kun je wel iets voor Poppy's Inloophuis betekenen. Daarom organiseert Poppy's een bijeenkomst voor vrijwilligers of wie dat wellicht zou willen worden. Op 30 september zal deze bijeenkomst plaatsvinden. Je kunt je hiervoor geheel vrijblijvend opgeven.