Noodkreet: vrijwilligers nodig voor de voedselbank

15 nov 2016, 6:39 Nieuws
voedselbank
Goederenbank de Baronie (archieffoto)

Goederenbank De Baronie, beter bekend als 'de Voedselbank', heeft heel dringend vrijwilligers nodig die éénmalig willen helpen bij de voedselinzamelingsactie voor mensen in die in stille armoe leven en zomaar bij ons om de hoek zouden kunnen wonen. De actie is op donderdag 24, vrijdag 25 en zaterdag 26 november.

Een boodschap voor een ander

Het is alweer de twaalfde keer dat Goederenbank De Baronie de winkelactie ‘Een boodschap voor een ander’ organiseert. In verschillende supermarkten in Oosterhout, Made, Dongen, Raamsdonksveer, Geertruidenberg en ‘s Gravenmoer worden dan producten ingezameld voor mensen die in armoede leven.

Met name houdbare en ongekoelde producten

Het winkelend publiek wordt gevraagd de actie te ondersteunen door iets extra’s te kopen en aan de Goederenbank ter beschikking te stellen. Het gaat om droge en houdbare ongekoelde basisproducten. Voorbeelden hiervan zijn: pasta’s , rijst, meel, koffie, thee, cacao, suiker, zoet beleg voor op brood, chocomelk, yogidrink, schoonmaakmiddelen, waspoeder en toiletartikelen zoals tandpasta en shampoo. Het betreft dus houdbare producten.

Dringend hulp gevraagd!

Wilt u ook een dagdeel (of meerdere) mee doen, dan kunt u voor meer informatie bellen met de coördinator Annita: 06 4358 6984 of stuur een mail naar [email protected]