Oosterhoutse Renée sleept 175.000 euro binnen bij Miljoenenjacht

29 sep , 6:44 Nieuws
_Miljoenenjacht
Screenshot SBS6

De Oosterhoutse Renée beleefde een zenuwslopende avond bij Miljoenenjacht en won met een slimme strategie en wat geluk maar liefst 175.000 euro.

Postcodeloterij Miljoenenjacht

Een zenuwslopende zondagavond werd het voor de Oosterhoutse Renée, die in de finale van het populaire televisieprogramma Miljoenenjacht met Linda de Mol een indrukwekkend bedrag van 175.000 euro wist te winnen. Met een flinke dosis lef, een zorgvuldig voorbereid plan en de steun van haar beste vriendin Margot maakte ze haar deelname tot een onvergetelijk avontuur.

Eerste rondes

Al in de eerste rondes liet Renée zien dat ze niet van plan was snel op te geven. Vakkundig speelde ze haar tegenstanders uit Beek en Donk en Ridderkerk naar huis en wist ze zich te plaatsen voor de halve finale. Daar trof ze Ymro uit Alkmaar, die na een bod van circa 10.000 euro uitstapte. Zo bleef Renée als enige over voor het finalespel. En dat betekende dat de echte spanning kon beginnen.

Kofferspel

Met koffer nummer 9 in handen begon het echte werk. Ze koos voor dit nummer omdat haar dochter binnenkort negen wordt. Ze had haar finale goed voorbereid. Renée had thuis een briefje opgesteld met vooraf afgesproken getallen die ze wilden volgen tijdens het spel. Ook voor de schattingsvragen hadden ze een strategie bedacht, waarbij het getal 42 een bijzondere rol speelde.

175.000 euro

De zenuwen liepen verder op toen er achter elkaar koffers met hoge bedragen werden geopend en het bod van de bank aanvankelijk daalde. Toch hield Renée zich aan haar plan. En dat betaalde zich uit: de lage bedragen verdwenen uit het spel en de bank verhoogde haar aanbod aanzienlijk. Toen het bod uiteindelijk opliep tot 175.000 euro, besloot ze het zekere voor het onzekere te nemen en drukte ze op de knop. Hoewel haar eigen koffer uiteindelijk slechts 10.000 euro bleek te bevatten en het miljoen in een andere koffer zat, was de vreugde groot. Met haar winst wil Renée onder meer een reis naar Aruba maken met haar kinderen en nadenken over de aanschaf van een nieuwe auto.