Mark Buijs, voormalig burgemeester van Oosterhout, is dinsdag zwaargewond geraakt bij een fietsongeval in Scharendijke. Hij is met spoed overgebracht naar het ziekenhuis.
Traumahelikopter
Een fietser is dinsdag aan het begin van de avond ernstig gewond geraakt bij een ongeval in Scharendijke. Het ongeluk gebeurde rond 17.25 uur. Al snel werd duidelijk dat de situatie ernstig was, waarna naast ambulance en politie ook een traumahelikopter werd opgeroepen. Hulpdiensten rukten massaal uit en een traumateam uit Rotterdam landde korte tijd later. Het slachtoffer is na behandeling ter plaatse met spoed overgebracht naar een ziekenhuis in Rotterdam.
Burgemeester Mark Buijs
Later werd duidelijk dat het gaat om Mark Buijs, de huidige burgemeester van Roosendaal. Mark was eerder onder andere burgemeester in onze gemeente en de gemeente Boxtel. Er zou sprake zijn geweest van een eenzijdig ongeval, waarbij hij ten val kwam met zijn fiets. Daarbij liep hij onder meer hoofdletsel op. Over zijn huidige toestand is nog weinig bekend. De politie doet nog onderzoek naar de exacte toedracht van het ongeval.
Reactie burgemeester Gerdo van Grootheest
Burgemeester Gerdo van Grootheest reageert op LinkedIn. "Wat een vreselijk bericht vanochtend vroeg. Mijn voorganger Mark Buijs heeft een ernstig ongeluk gehad tijdens een fietstocht. Vanuit ons Oosterhout wordt er zeer meegeleefd met Mark, zijn vrouw Christel, hun gezin, vrienden en familie. Wij wensen hen alle sterkte en liefde van de wereld toe in deze onzekere tijd." Wil je Mark Buijs een persoonlijk bericht sturen? De gemeente Roosendaal heeft hiervoor het mailadres
[email protected] beschikbaar gesteld. Alle berichten worden daar verzameld en op een geschikt moment aan Mark en zijn gezin doorgegeven.
- Volg Oosterhout Nieuws ook op Instagram, Facebook, X en BlueSky
- Download de gratis Nieuws.NL App in de de Apple App Store of Google Play
- Adverteren op Oosterhout Nieuws