Gratis yogalessen op zondagmorgen in het Floralia Park

06 jun 2021, 6:45 Agenda
yoga floralia park
Floralia Park

Vanaf vandaag kun je wekelijks op zondagmorgen gratis yogalessen van Karel van Roekel volgen in het Floralia Park.

Laagdrempelige yoga

Natuurlijk kun je yoga in je eentje beoefenen op een matje achter je laptop of televisie. Maar het kan ook gezelliger! Lekker op het zonnige grasveld van het Floralia Park! Vanaf vandaag geeft Karel van Roekel wekelijks gratis yogalessen tussen 11.00 en 12.00 uur. De yogalessen zijn toegankelijk, laagdrempelig en niet te serieus. Iedereen is welkom. Welk lijf je ook hebt en hoe oud je bent. Lenig of niet lenig. Wel of geen ervaring met yoga. Het gaat erom dat je op de yogamat leert ontspannen en dat je ontdekt hoe fijn die ontspanning voelt.

Wie is Karel van Roekel

De lessen worden gegeven door Karel van Roekel. Hij beoefend yoga sinds 2008 en het is inmiddels echt zijn hobby geworden. In 2017 heeft hij een 200-urige Hatha Yoga opleiding gevolgd waarbij hij een maand in een Ashram heeft geleefd. Hij is daar opgeleid door traditionele Indiase Yogi's. Daarna heeft hij zijn kennis uitgebreid met de opleidingen: Progressieve Spierontspanning van Jacobson (PMR), Yoga Nidra en Shiatsu Massage.

Hoe doe je mee?

Breng voor de lessen in de tuin je eigen Yogamatje (of handdoek) en liefst ook een dekentje mee. Er wordt verzameld om 10.50 uur bij de hoofdingang van het Floralia Park. Lessen duren van 11.00 tot 12.00 uur. Ook bij slecht weer kun je meedoen, want dan wordt er verplaatst naar het overdekte podium in de tuin. De les gaat door bij minimaal 2 deelnemers en nadien is er de mogelijkheid een drankje te doen in het tuincafé. Je mag last-minute beslissen dat je mee wilt doen door gewoon met je matje aan de poort te staan, maar aanmelden is fijner voor de organisatie. Mail dan naar [email protected] Lessen zijn gratis, een vrije bijdrage is altijd welkom!