
Evenals voorgaande jaren organiseert de Stichting Ludens in het kader van dierendag een project rondom het Maarschalkerweerd-orgel van de St. Jansbasiliek voor basisschoolleerlingen.
Om al dit dierengeweld op een mooie manier af te sluiten zal op zondag 9 oktober a.s. om 15.00 uur een orgelsprookje De Ark van Noach worden uitgevoerd door Ton Stevens (orgel) en Cees Rijnders (verteller). Dit sprookje (het bijbelverhaal) wordt begeleid met fraaie lichtbeelden, die via een groot scherm worden vertoond, en wordt omlijst met muziek van de grootste muzikale bouwmeester aller tijden: Johann Sebastian Bach.
Om een intieme sfeer te creëren zal het geheel zich afspelen op de orgelzolder, zodat je als het ware tussen de orgelpijpen plaats kan nemen. Je bent van harte uitgenodigd om bij dit sprookje aanwezig te zijn: breng vooral ook je broertjes/zusjes, je ouders of opa en oma mee. Voor volwassenen geldt een toegangsprijs (€ 7,50), maar voor kinderen is de toegang gratis!