
Heb jij je opblaasbed, -dier of -stoel al klaar liggen? Vanavond is het tijd om de Herfstvakantie af te sluiten met de eerste FloatFilm avond in Zwembad de Warande.
Altijd al een 'spetterende' film op je opblaasbedje of vanaf het bubbelbad willen kijken? Op vrijdag 20 oktober organiseert De Warande vanaf 18.45 uur de eerste FloatFilm avond. De naam verklapt het al een beetje: neem gezellig je opblaasdier of luchtbed mee naar de film om op het water naar de film te kijken. De Nederlandse versie van de film Huisdiergeheimen zal worden gedraaid.
Koop nu de laatste kaarten met korting via www.de-warande.nl/webwinkel . Kaarten zijn ook bij de receptie voor de reguliere prijs (€ 5,-) verkrijgbaar. Let op! Je moet zelf een luchtbed, opblaasbare watermeloen, eiland, ijsje, krokodil, pizzapunt, band, ananas of flamingo meenemen naar de FloatFilm. De deuren gaan vanaf 18:45 uur open.