Oud-burgemeester Mark Buijs herstelt voorspoedig na ernstig fietsongeluk

11 sep , 6:40Nieuws
burgemeester mark buijs
Gemeente Oosterhout
Het gaat een stuk beter met voormalig burgemeester van Oosterhout Mark Buijs. Zijn herstel na het ernstige fietsongeluk van eind april verloopt voorspoedig. Volgens de gemeente Roosendaal, waar Buijs inmiddels burgemeester is, wordt voorzichtig gekeken naar mogelijkheden om zijn werkzaamheden weer op te pakken. Een datum daarvoor is nog niet bekend.

Fietsongeval Scharendijke

Mark Buijs raakte op 28 april ernstig gewond bij een fietsongeval in Scharendijke. Hij liep meerdere botbreuken en hoofdletsel op. Daarna volgde een intensief herstel- en revalidatietraject. Na een ziekenhuisopname en een verblijf in een revalidatiecentrum kon hij in juli thuis verder revalideren. De afgelopen weken is zijn gezondheidssituatie sterk verbeterd, zo meldt de gemeente Roosendaal. De vooruitgang geeft vertrouwen.

Veel steunbetuigingen

“De afgelopen maanden zijn erg heftig geweest. Ik heb geluk bij een ongeluk gehad, als je ziet waar ik nu alweer sta in het herstelproces”, vertelt Buijs. De oud-burgemeester van Oosterhout spreekt zijn dank uit voor de deskundige zorg en de hulp van zijn vrouw, kinderen en collega’s. Ook de vele steunbetuigingen hebben hem en zijn gezin goedgedaan.

Voorzichtig vooruitkijken

Door de positieve ontwikkelingen komt een mogelijke terugkeer naar zijn werk in beeld. Daarbij blijft zijn herstel leidend. De mogelijkheden worden besproken met de betrokken medische professionals, het college, de gemeenteraad en de ambtelijke organisatie. “Ik hoop binnenkort meer duidelijkheid te geven over wanneer ik de draad weer kan oppakken voor Roosendaal. Dat wil ik op een goede en verantwoorde manier doen”, zegt Buijs. “Ik kijk er enorm naar uit om iedereen weer te zien en te spreken.”

Waarneming blijft nodig

Voor Oosterhouters die het herstel van hun geliefde voormalige burgemeester volgen, is dit een positieve update. Over het moment en de manier waarop Buijs terugkeert, volgt later meer informatie. Erik van Merrienboer blijft zolang dat nodig is waarnemend burgemeester van Roosendaal.
loading

Loading articles...

Loading