Gretige eindfase Veerse Boys nekt SCO/TOFS

21 mrt 2016, 19:24 Nieuws
sco tofs wedstrijdfoto media 20 maart
Joost Mutsaers

Zondag 20 maart klopte het hart van menig SCO’er vol verwachting: weet het team van trainer Freddy Kruijs na de belangrijke overwinning van vorige week ook Veerse Boys te verslaan? Na de thuiswedstrijd eerder dit seizoen met 2-4 verloren te hebben tegen de zwart/gelen uit Raamsdonksveer, moesten de drie punten nu toch mee naar Oosterhout worden genomen. Helaas, na een vroege voorsprong van SCO/TOFS wisten de Veerse Boys in de 60 e minuut langszij te komen. Lange tijd leek het erop, dat de punten eerlijk gedeeld zouden worden. Ware het niet dat Veerse Boys in de eindfase gretiger was en in de laatste paar minuten nog tweemaal de keeper van SCO/TOFS wist te passeren. Een 3-1 overwinning voor de thuisploeg dus.

SCO/TOFS begon goed aan de wedstrijd. Duels werden gewonnen en er werd goed gecombineerd. Het elftal van Veerse Boys was daarentegen nog niet geheel scherp. Dit leidde na een kwartier spelen tot een voorsprong voor SCO/TOFS. Een mooie voorzet van Thomas Vergunst vanaf links werd door Kevin van Gool beheerst ingekopt. Pas tegen het einde van de eerste helft kwam Veerse Boys beter in de wedstrijd, al was het nog steeds SCO/TOFS dat overheerste.

De donderspeech die Veerse Boys-trainer Jorco de Kok in de rust gehouden moet hebben, heeft gewerkt. Meteen na rust was de dreiging richting het goal van SCO/TOFS groter en kwam de ploeg meer onder druk te staan. Na een kwartier spelen in de tweede helft kwam Veerse Boys op gelijke hoogte via Mitchell de Rooij. SCO/TOFS wist nog wel een aantal kansen te creëren. De grootste kans werd voorbereid door Thomas Vergunst, die zich mooi langs de achterlijk wist te ontdoen van een aantal tegenstanders, en vrij voor de keeper van Veerse Boys kwam. De hoek was echter te klein om zelf te scoren, waardoor de bal teruggelegd werd op Tom Rijvers, die helaas net over schoot. Het wilde niet meer lukken om te scoren en de angst dat de bal er dan uiteindelijk aan de andere kant in zou gaan, werd bewaarheid. In de 89 e minuut scoorde Joost Blom en in blessuretijd Maikey Luybregts voor Veerse Boys. Eindstand 3-1. Klaar, over en uit.

Zondag 3 april speelt SCO/TOFS de derby tegen TSC thuis, Sportpark de Elskens, 14.30 uur. Na afloop van dit duel LIVE optredens van Joeri Plaizier & Rob van De Stapmolen. Komt allen kijken en genieten van de wedstrijd en luisteren en genieten van de optredens na de wedstrijd!

verslag: Joost Mutsaers

zondag 3 april derby scotsc 2